درباره ما

بازدید: 150

سیسا هوم (SiSa Home) با سابقه ای بیش از 25 سال در تامین کالاهای مورد نیاز صنعت ساختمان برای تجار خارجی، سازندگان داخلی و فروشگاه های صنف ساختمان، با ورود به تامین کالای ساختمانی برای مشتری مصرف کننده، گامی دیگر در جهت توسعه سازمان خود برداشته و امیدواریم با نشاندن لبخند رضایت روی لب های شما، در این مسیر نیز موفق باشیم.

سیساهوم فاز اول فعالیت خود را با تامین اقلام مورد نیاز آشپزخانه، سرویس حمام و توالت آغاز نموده و در آینده و در فازهای بعدی، سبد محصولات خود را افزایش می دهد.

چرا باید به سیساهوم شما اعتماد کنم؟

قبل از تمام موضوعاتی که می تواند به جلب اعتماد شما کمک کند، ما باور داریم که در جهان هستی، هیچ کنشی بدون واکنش نمی ماند. پس قبل از تعهد به مشتری ما به خودمان متعهدیم. دقیق و درست و صادقانه کارمان را انجام می دهیم که موفقیت مان همیشگی باشد.

اما اولین دلیل اعتماد شما به سیساهوم داشتن مجوز الکترونیکی یا همان اینماد است. سیساهوم مفتخر است که مجوز اینماد را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرده تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده اقدام به خرید از آن داشته باشند.

دومین دلیل برای اعتماد شما به سیساهوم معرفی سیساهوم در سایت تولیدکنندگانی است که سیساهوم افتخار همکاری با آن ها و فروش محصولات شان را به عهده دارد.

تلاش ما این بوده و هست که محصولاتی را در سیساهوم به شما معرفی کنیم که سال هاست که امتحان خود را پس داده اند و مصرف کنندگان با نام و نشان شان آشنا هستند و به آن ها اعتماد دارند.

و در نهایت سیساهوم به اطلاعات خصوصی اشخاص ثبت نام کننده که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند و یا خرید می کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 

بازخوردها